...

راهنما

ابزار دامین چک (domaincheck.ir) امکان بررسی و جستجوی دامنه های آزاد و بررسی هویز دامنه های ثبت شده را در سریع ترین زمان ممکن فراهم می سازد.

راهنمای بررسی دامنه

برای بررسی آزاد بودن دامنه به صفحه خانه دامین چک مراجعه نموده و نام دامنه مورد نظرتان را در کادر جستجو وارد نمایید.

بررسی دامنه با تمامی پسوند ها: برای بررسی وضعیت دامنه با تمامی پسوند ها لازم است تا نام دامنه مورد نظرتان را بدون پسوند در کادر جستجو وارد نمایید، بدین صورت وضعیت دامنه مورد نظر شما با تمامی پسوند های پشتیبانی شده بررسی خواهد شد. لطفا برای عدم اختلال در زمان جستجو چند پسوند، قبل از جستجوی دامنه های جدید، از تکمیل جستجو های قبل اطمینان حاصل نمایید.

بررسی دامنه با یک پسوند خاص: در صورتی که قصد بررسی وضعیت دامنه تنها با یک وضعیت خاص را دارید، تا نام دامنه مورد نظرتان را به همراه پسوند در کادر جستجو وارد نمایید. بدین صورت وضعیت دامنه تنها با پسوند مورد نظر شما جستجو شده و مدت زمان جستجو کاهش خواهد یافت.

ممکن است وضعیت برخی دامنه ها در دامین چک به صورت آزاد نمایش داده شود، در حالی که به صورت معمول قابل ثبت نمی باشند. اکثر این دامنه ها از نوع پریمیوم هستند که توسط رجیسترار دامنه مبلغ مشخصی برای آن ها در نظر گرفته شده است. برای بررسی و اعلام قیمت این دامنه ها می توانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

راهنمای بررسی هویز

بررسی وضعیت دامنه های از قبل ثبت شده از طریق هویز امکان پذیر است. با بررسی هویز دامنه می توانید اطلاعاتی از قبیل مشخصات مالک، دی ان اس ها، زمان ثبت، زمان انقضا و… را مشاهده نمایید.

برای بررسی هویز کافیست به صفحه بررسی هویز مراجعه نموده و نام دامنه مورد نظرتان را جهت بررسی در کادر جستجو وارد نمایید.

در صورت دریافت هرگونه خطا از طریق بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

دامین چک از طریق دامنه های زیر در دسترس می باشد:

domaincheck.ir
domainchecker.ir
checkdomain.ir